Město Polička poskytlo finanční dotaci na nákup nové brusky na broušení bruslí značky PROSHARP

28.9.2019 | Pavel Navrátil

Spartak byl od začátku jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězil vysoko 1:8.
A-TÝM

HC Spartak Polička - HC Zastávka u Brna 6:5

Start do soutěže se v předehrávaném utkáním 21. kola Spartaku povedl. Ve 4. minutě první třetiny se ujal vedení, ale soupeř ještě do přestávky vyrovnal. Ve druhé části, kde padlo dohromady 7. branek to byla přetahovaná o vedení ze kterého ...

23.9.2019 | Pavel Navrátil

V prvním přátelském utkání "A" mužstva hraném v neděli 22.9.2019 došlo k velké brankové přestřelce mezi domácím Spartakem a Bystřicí nad Pernštejnem , ze které nakonec vyšel vítězně soupeř poměrem 8:10.
Mladší žáci

HC Spartak Polička - HC Slovan Moravská Třebová 5:11

22.9.2019 | Pavel Navrátil

Po první třetině žáci prohrávali 2:3, ale na začátku druhé stav otočili na 4:3. Až na jednu jedinou branku to bylo střelecky ze strany Spartaku vše. Skóre dál navyšoval jen soupeř.
Mladší žáci

HC Světlá nad Sázavou - HC Spartak Polička 8:2

Začátek utkání vyšel Spartaku. Vedl 0:2, ale na konci první části to bylo již 2:2. Po zdařilém úvodu přišel ve druhé třetině výpadek a soupeř odskočil o čtyři branky 6:2. V poslední dvacetiminutovce podtrhla Světlá svůj závěrečný účet dvěm...