HC Spartak Polička - HC Dvůr Králové nad Labem 4:5

Vyloučení: 3:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 173.

Branky: Střecha 2, Kunstmüller, Malenovský

As.: Havlík, Střecha, Vondra, Zobač, Kunstmüller, Beran

Ani třetí rozhodující utkání nepřineslo vítězství, ačkoli herní projev Spartaku byl daleko lepší než v předešlém měření sil. Sice hned ve 49.vteřině inkasoval, ale toto manko se podařilo zlikvidovat do konce první třetiny. V úvodu druhé části poslal Spartak do vedení Kunstmüller. Tlak našeho mužstva sílil a vyústil v trestné střílení, které bohužel zůstalo nevyužito. Vzápětí jel sám na branku soupeře nejdříve Havlík a následně Střecha, ale svoji šanci ani jeden nevyužil. Stav 2:1 vydržel do 44.minuty, kdy soupeř vyrovnal a o necelou minutu později šel do vedení - 2:3. Malenovský o několik minut později vyrovnal, hostům vrátil vedení v 52.minutě Kačerovský. Těsně před koncem třetí třetiny, v čase 58:24 pěknou střelou do šibenice vyrovnal Střecha a šlo se do prodloužení. Domácí Spartak měl několik šancí, ale nevyužil je a tak přišel trest 7 vteřin před koncem pětiminutového prodloužení, kdy Zmítko prostřelil našeho gólmana a udělal tak tečku za letošní sezónou.